«Танталіт» — готовий був розсипатися для «благодійництва»

447

Редакція Vse.Media продовжує публікацію викривальних статей діяльності клану Януковича.

Сьогодні можна «потішитися» з винахідливості помічників директора  фірми «Танталіт», яку очолював Павло Володимирович Литовченко (не якийсь там дядько), а повірений Віктора Януковича-молодшого.

Поміж різних розрахункових рахунків, тек про видатки і розпорядження, знайшлися внутрішні записки-настанови для представників «чорної бухгалтерії». У записці розписано, скільки потрібно грошей для підставної фірми, щоб не виникало претензій з боку податкової, а також які декларації потрібно було показати 31березня 2012 року.

20160226_140146

Також перечислюються, для зручності внутрішнього документообігу, фірми, від яких найчастіше приходитимуть документи. Мабуть, щоб не заплутатись у фіктивних своїх партнерах.

20160226_140400

Не забули «помічники»  представників клану  і про схеми відмивання грошей. У письмовому варіанті, все виглядає приблизно так:

  1. Собрание трудового коллектива о принятии решения взятии шефства над ДД «—-» (указать, какой именно дом)
  2. Приказ о взятии шефства над ДД «—-»
  3. Договор о сотрудничестве или договор о взятии под опеку ДД «—» (долгосрочный)

И потом каждую передачу оформлять актами или каждый раз новый договор.

Договір «цільова допомога в ДД». Безкоштовна передача майна. Укрхімтрансаміак передає по договору 10т (?) для передачі дому «—».

Цільова  благодійна допомога у вигляді майна,  що передається (обязательно описать все имущество полностью название, максимально возможные идентификации имущества).

20160226_140102

Договір цільової благодійної допомоги від підприємництва або ФО до ДБ «Український дім» майна + акти у вигляді майна, що передається ДБ.

20160226_140124

У фірми танталіт дуже багато ресурсів було для «благодійництва», чим вони наполегливо займалися протягом довгого часу. Зокрема, спонсорували БФ «Відродження України».