Тарифи на опалення та гарячу воду знизилися – «Київенерго»

1343

 31 грудня минулого року набули чинності нові тарифи на централізоване опалення і водопостачання. Про це повідомляє прес-служба «Київенерго».

Згідно з повідомленням, відтепер тариф на централізоване опалення для квартир з приладами обліку теплової енергії становить 1 355,83 грн/Гкал, без приладів обліку – 31,55 грн за 1 кв. м, враховуючи ПДВ.

Вартість централізованої подачі гарячої води наразі становить 80,62 грн за 1 куб. м у разі наявності в квартирі рушникосушарки, що приєднана до системи гарячого водопостачання. У випадку її відсутності – 74,53 грн за кубометр.

Зменшення тарифів відбулось на підставі постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення ПАТ «Київенерго» та змін до Постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг».

Нарахування за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води у грудні будуть сформовані наступним чином: за 30 днів місяця – за минулими тарифами та за 1 день – за новими тарифами.