Театр двох акторів — піар Шокіна і Войціцької

319

Наразі є актуальною справа Вікторії Войціцької, яку вона розцінює, як замах на життя, і яку  Генеральний прокурор взяв це на особистий контроль.

Цю ситуацію прокоментувала політичний консультант Анна Бикова.

«Зі сторони це виглядає, як театр двох акторів з подвійними стандартами самої Войціцької та Шокіна. Давайте подивимось на карту, це Конча-Заспа, тому не треба перед людьми говорити, що це напад на скромний маєток у зв’язку з політичною активністю депутата. Це подвійний стандарт, якщо людина каже, що вона досить скромно живе і будує собі імідж скромного депутата і при цьому у неї знаходиться будинок у найдорожчій частині Київської області. А друга роль – це Шокіна, який робить хід у відповідь, переймає на себе контроль над справою».

Експерт заявила, що весь день увага була прикута до того, як піаряться дві особистості за рахунок цього інциденту. І зовсім не постерігаємо за важливими справами в Україні.

«Підсумовуючи ситуацію, хочеться сказати, що громадяни сприймають це як вину окремих особистостей. Хоча проблема в тому, що Шокін і депутати не відвідують Верховну Раду, винуваті Парламентарі конкретно тому, що вони н можуть розробити ті законодавчі акти, які б запроваджували санкції щодо невідвідування», — Анна Бикова.