Тепломережі у столиці зношені на 80%

410

Київських чиновників закликають визначитися стосовно майбутнього тепломереж міста, а особливо після закінчення угоди із «Київенерго». За словами голови партії «Наш край» Олександра Мазурчака, столичні мешканці ризикують залишитись у холодних оселях, адже тепломережі зношені на 80%.

Минулого року київські дома отримували тепло з перебоями, а наступного ситуація погіршиться ще більше, адже технічний стан тепломереж та котелень є зовсім критичним. У 2017 році закінчується угода між «Київенерго» і Київською міською держадміністрацією, і вже зараз потрібно шукати нові можливості для нормального опалювального сезону.

«Якщо чиновники та «Київенерго» працюватимуть на чинних умовах, або опалювальні системи взагалі залишаться без власника, то наслідки не складно передбачити», — повідомив Мазурчак.

За його словами, добре, що у столичної влади є вибір. При продовженні угоди з «Київенерго», необхідні обов’язкові інвестиції в обладнання (в іншому випадку катастрофи не уникнути). Така ж ситуація і з приватними компаніями, які можуть забезпечувати тепло у Києві.

Нагадаємо, що за всіма прогнозами, квітень в Україні буде вкрай теплим. З цього приводу кияни просять виключити їм опалення.