Теракти у Брюсселі мають стати сигналом для вітчизняних політиків

257

Сьогодні у Брюсселі відбулося 4 теракти з численними постраждалими і загиблими. В країні оголошено найвищий рівень небезпеки. Тепер в Україні також мають вжити без пекових заходів.

«Теракти у Брюсселі мають стати сигналом для вітчизняних політиків», —  прокоментував Андрій Тетерук, народний депутат України, фракція «Народний фронт».

Як заявив депутат, чергова терористична атака на столицю Євросоюзу Брюссель має стати сигналом для вітчизняних політиків, що загралися у відставку Кабінету Міністрів.

«Десятки загиблих і поранених – це результат сьогоднішніх терористичних атак у Брюсселі», — зазначив він.

Тетерук закликав політиків перейматися не переділом урядових портфелів та інтригами щодо Кабінету Міністрів, а питаннями забезпечення обороноздатності країни.

«Коли головною проблемою для світу стала загроза тероризму та путінська силова дипломатія, абсолютно необачно займатися метушнею довкола посад», — наголосив народний депутат.

За його словами, штучна політична криза, яку спровокували бажаючі отримати урядові портфелі, несе додаткові загрози в умовах війни.

«Які головні пріоритети для країни? Перемогти у війні з агресором та продовжувати реформи. Ініціатори політичної кризи не мають плану дій ні щодо першого напрямку, ні стосовно другого. Жага отримати посади засліпила цих людей», — підкреслив Андрій Тетерук.

У той же час, наголосив він, Україна спільно з нашими західними партнерами-членами НАТО повинна щодня працювати над зміцненням сектору національної безпеки.

«Вкотре хотілося б застерегти: відсутність політичної єдності вже неодноразово призводила до втрати Україною своєї незалежності. Не маємо право повторювати історичні помилки», — резюмував Тетерук.