«Терра Фуд» відмовилась від купівлі заводу в Латвії

263

Група компаній «Терра Фуд», великий виробник молочної продукції, офіційно спростовує причетність до латвійського молокопереробного підприємства Latvian Dairy.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Офіційно повідомляємо: на сьогодні ТОВ «Терра Фуд» не має відношення до заводу SIA «Latvian Dairy». ТОВ «Терра Фуд» не проводило операції з придбання заводу DK Daugava у компанії «Гоголь-моголь», — йдеться в заяві.

Раніше латвійське видання Delfi повідомило, що підприємство Latvian Dairy почало працювати на колишньому заводі DK Daugava в Серені Яунелгавької волості, виготовляючи сири на експорт.

Повідомлялося, що Latvian Dairy є дочірнім підприємством української компанії Terra Food, яка в жовтні 2015 року купила молокопереробний завод DK Daugava у російського підприємства «Гоголь-моголь».

«Терра Фуд» заявляє, що ця інформація не відповідає дійсності.

ГК «Терра Фуд», заснована в 1999 році, є одним з найбільших в Україні виробничо-торгових холдингів, який включає три напрямки бізнесу — молочний, м’ясний і агропромисловий.

Виробничі потужності молокопереробних підприємств холдингу становлять: 43 тис. тонн сиру, 113,6 тис. тонн вершкового та вершково-рослинного масла, а також 120 тис. тонн продукції з незбираного молока в рік.

Компанія реалізує молочну продукцію під ТМ Premialle, «Біла лінія», «Тульчинка», «ФЕРМА», «Вапнярка».