Tesla представить 2 нові електрокари вже за місяць

1195

У березні американська автомобільна компанія Tesla Motors офіційно представить свій новий електромобіль Model 3. Втім, судячи з нових даних, це буде не єдина новинка компанії.

Під час спеціального заходу покажуть як мінімум дві різні версії електромобіля Model 3. Передбачається, що другим автомобілем може бути кросовер.

Інформація про появу такої модифікації з’явилася ще у 2015 році. Наприклад, у жовтні глава компанії Tesla Motors Ілон Маск заявив, що доповненням до Model 3 буде версія Tesla Model Y. Але пізніше його повідомлення спростували.

Про електромобіль Tesla Model 3 поки відомо вкрай мало. Та передбачається, що це буде відносно доступний седан вартістю у $35 тис. Його запас ходу становитиме близько 320 км. Про електромобіль Model Y відомо ще менше. Ймовірно, це буде маленький кросовер на платформі Model 3.

Після публікації матеріалу компанія Tesla Motors заявила, що повідомлення про другий автомобіль є помилковим, проте повністю виключати його існування не можна.

Для власників електрокарів та тих, хто планує придбати таке авто, ми підготували карту заправок, де можна зарядити авто, у Києві:

Источник24 канал
Поделиться