Тесть без доходів орендує для нардепа Геращенка розкішну квартиру в центрі Києва

725

62-річний Олексій Шамбур сплачує за оренду квартири для родини народного депутата Антона Геращенка. Вартість оренди квартири, за оцінкою ріелтора, складає до 3 тис. доларів на місяць.

Так, зазначається, що до квартири на 190 квадратних метрів в одному з найвідоміших будинків у центрі Києва родина Антона Геращенка в’їхала на другий рік його депутатства – у 2016 році. В той же рік тесть нардепа Олексій Шамбур зареєстрував ФОП з «наукової діяльності» і почав фінансувати проживання зятя.

При цьому журналісти виявили, що Олексій Шамбур постійно проживає в Полтаві. Повідомляється також, що він близько 10-років не отримував доходу, а з 2016 року встиг заробити близько 270 тисяч гривень. Водночас його витрати на оренду квартири, в якій він не живе, перевищують півтора мільйона гривень. Окрім того, ще близько мільйона Шамбур у тому ж 2016 році виклав за позашляховик Santa Fe, яким користується Геращенко.

Сам народний депутат в коментарі журналістам зазначив, що тесть оплачує квартиру з накопичень, однак, яким чином зароблених, сказати не зміг.

«Це наше спільне з тестем рішення, нас це влаштовує», – сказав нардеп.

На поверсі, на якому мешкає нардеп, під час здачі будинку була одна квартира, пізніше «розбита» на дві — 190 кв.м. і 70 кв.м. Зазначається, що доступ на поверх повністю перекритий: вихід на сходи зачинений, а обидва ліфти не піднімаються на цей поверх без використання спецключа, що є не надто типовим для орендованого житла.

Так, власником обох квартир записаний 62-річний Олександр Даниленко, який, маючи житло на Печерську, живе на околиці найвіддаленішого житлового масиву Києва – Троєщині. Сам Даниленко лише з другої спроби згадав, що Геращенко винаймає в нього житло.

Крім цього, під час підготовки матеріалу, власником сусідньої з Геращенко квартири замість Даниленка став адвокат Сергій Нижний, який у 2016 році працював з помічницею нардепа. Однак юрист звя’зок спростовує: «Всі знають нардепа Антона Геращенка, багато моїх колег могли представляти його інтереси. Сам же я цього ніколи не робив».

Нагадаємо, раніше народний депутат Михайло Добкін заявив, що колишній позаштатний радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко має понести кримінальну відповідальність за його незаконні вказівки співробітникам поліції.