Тесть екс-чиновника Міноборони купив 7 квартир при закупівлі зятем неякісної військової форми

379

Національне антикорупційне бюро України перевірить інформацію щодо умисного неподання декларації колишнім начальником Головного військового представництва Міністерства оборони Олександром Костюніним, у тестя якого знайшли 7 квартир та 2 нежитлові приміщення.

Про це йдеться у відповіді НАБУ на звернення народного депутата Сергія Лещенка, яку опублікував проект Марлін.

У НАБУ повідомили, що звернення Лещенка за фактом умисного неподання декларації колишнім начальником Головного військового представництва Міноборони долучено до матеріалів справи про закупівлю Міноборони неякісної військової форми «Варан ЗСУ» у 2015 та 2016 роках на суму понад  80 млн гривень.

Тоді відповідальним за якість форми з боку Міністерства оборони був  начальник Головного військового представництва полковник Олександр Костюнін. Пізніше виявилось, що під час закупівель неякісної форми тесть Костюніна придбав 7 квартир та два нежитлові приміщення у Києві.

Як відомо, начальник Головного військового представництва був звільнений в запас у вересні 2016 року. Незважаючи на це, Костюнін повинен був подати електронну декларацію у 2017 році за попередній рік. Проте, декларація колишнього начальника Головного військового представництва в реєстрі відсутня. НАЗК не проводило перевірок щодо наявності в родичів Костюніна  вказаного майна.