Тест на профпридатність не проходить більше третини поліціантів

423

Яким чином проходить атестація, на яких питаннях «попадаються» поліціанти, критерії оцінки та способи уникнення тестування, — про все розповідає Роман Сініцин, голова однієї з атестаційних комісій області.

Один з співзасновників волонтерського руху «Народний тил» дивується, наскільки низьким є рівень ерудованості більшості міліціонерів: більше третини переатестацію не проходять. «Буває таке, що людина взагалі не орієнтується в законодавстві і які взагалі є галузі права».

Переатестація складається з двох етапів: 2 письмових тести та співбесіда з комісією, після – проходження поліграфу, але це за бажанням. Нерідкістю є випадки викривання серйозних адміністративних та кримінальних злочинів. Аби уникнути перевірки, багато хто переводиться в Державну службу охорони або в батальйони АТО.

Найскладнішим питанням для поліціантів є «Чому ми повинні вас залишити в поліції з огляду на те, що у вас непрохідний бал?». Відповіді вражали логічністю.

Як обирають тих, хто завтра захищатиме наші інтереси, детально читайте в інтерв’ю «Роман Сініцин: Основні критерії, якими ми керуємося, прописані в методичці з атестації».