Тетерук: «Хазяїн на зоні – це Путін!»

237

Від спостережних громадських місій часто лунають доповіді про те, що український політикум робить не достатньо для звільнення українських полонених з лап російського правосуддя. Політики не вирішують юридичних питань по  захисту полонених.

«Зараз громадські організації допомагають спостерігати за тим, як себе почувають українські полонені, які знаходяться в сталінських тюрмах. На позаминулому засіданні Кабміну Арсеній Яценюк віддав розпорядження Міністру юстиції, зробити все можливе в законодавчому плані для того, щоб усіх українців, які зараз знаходяться в російських тюрмах, і над якими буде відбуватися судилище, повернути їх в Україну», — розповів народний депутат України, «Народний Фронт» Андрій Тетерук.

Експерт зазначив, що тут умови, в яких знаходяться ув’язнені, інакше, як катуванням – не можливо назвати.

«Намагання російської влади залякати українців – є цинічним, відкритим і є частиною інформаційної війни. Бо тримання в ізоляторі людей за те, що вони не так виглядають, чи у них бірка не та, чи він взагалі українець – це просто катування. Хазяїн на зоні – це Путін», — наголосив Андрій Тетерук.