Тимошенко пояснила, чому влада не має на меті повернення грошей Януковича

400

Законопроект №4057 щодо особливостей звернення в дохід держави грошових коштів, цінностей та доходів від них до ухвалення вироку суду не має на меті повернення в держбюджет коштів В. Януковича.

Про це в кулуарах парламенту заявила журналістам лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

«Законопроект, яким декларується, що він забере гроші Януковича, абсолютно не про це. У них (у влади, — ред.) немає на меті повернути гроші Януковича», — сказала Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» зазначила, що не прийнятий сьогодні законопроект «про дві речі».

«По-перше, цей закон без суду і слідства розпочинає масштабні рейдерські захоплення власності середнього бізнесу через акції, і потім розподіл між тими, хто сьогодні панує в державі. Після прийняття цього закону кожен підприємець буде знаходитися під загрозою конфіскації його майна без суду, слідства чи вироку. А друге — це державні цінні папери, які хочуть зараз скупити за безцінь на такому собі тіньовому ринку, а потім через декілька місяців пред’явити державі ці цінні папери по повному номіналу», — пояснила Тимошенко.

Нардеп також повідомила, що «Батьківщина» пропонувала прийняти спеціальний законопроект, який дозволив би конфіскувати гроші Януковича і перерахувати їх в бюджет, але він був відхилений найбільшими фракціями.