Тимошенко: Якщо буде потрібно, я теж піду в Уряд

478

Парламентська коаліція розпалася, оскільки таке об’єднання слугувало своєрідною ширмою, яка тільки прикривала бездіяльність та злочини політиків. Дострокові вибори до Верховної Ради могли б вирішити цю проблему.

Таку думку висловила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час спеціального ефіру політичного ток-шоу.

«Коли стало зрозуміло, що система продовжує працювати за старою схемою, в якій залишилися змови та «договорняки», партія «Батьківщина» вийшли з коаліції. Ми зрозуміли, що до нас в парламенті не прислухаються, а кількісно наші голоси не мали великого впливу на прийняття рішення», – пояснила Тимошенко.

Саме тому «Батьківщина» припинила переговорний процес про створення коаліції та заявила про перехід у демократичну європейську опозицію.

«Два роки наша команда намагалася зробити все для того, щоб підтримати керівництво країни та дати можливість йому працювати. Частково щось вдалося змінити на краще. Але, на жаль, безліч помилок і надалі продовжують допускати», – зазначила лідер «Батьківщини».

Тимошенко також заявила, що повністю підтримує проведення дострокових парламентських виборів, проте додала, що їх потрібно проводити вкрай обережно, щоб не дозволити ворогу розхитати ситуацію в країні.

«За таких дострокових виборів до парламенту можуть прийти більш демократичні сили, команди експертів та молодих представників громадянського суспільства. Безумовно, наша команда також буде формувати владу, якщо суспільство надасть «Батьківщині» таку підтримку. Якщо буде потрібно, я теж піду в уряд», – зазначила Юлія Тимошенко.