Тимошенко заявляє, що Порошенку прийшов «політичний кінець»

623

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко впевнена, що вибори президента стануть «політичним кінцем» для чинного глави держави Петра Порошенка і його партії.

Про це вона заявила у понеділок, 1 жовтня, на погоджувальній раді в парламенті, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Вам, шановні друзі, через 6 місяців політичний кінець», – сказала Тимошенко, звертаючись до голови фракції БПП Артура Герасимова.

Такою була реакція глави «Батьківщини» на виступ політика, в якому Герасимов вчергове звинуватив Тимошенко у підтримці інтересів Кремля в Україні.

Тимошенко також додала, що «це говорить про те, що Порошенко визначився, хто його головний опонент на президентських виборах».

Вона також звинуватила Герасимова у відповідь, зазначивши, що його радник Ігор Безлер«не просто злочинець, а людина, яка вбиває українців».

«І Артур Герасимов буде нас вчити, як любити Україну разом із Порошенком, який торгує з Росією і який служить Росії і прикривається фальшивим патріотизмом», – підкреслила лідер «Батьківщини».

Крім цього, Тимошенко заявила, що Порошенко з оточенням перед виборами, знаючи, що програють, спробують скупити за безцінь «майже половину» газотранспортної системи України.