Тимошенко зізнається у співпраці з Опоблоком

203

Нардеп від фракції «Народний фронт» Андрій Помазанов заявив, що Тимошенко вирішила публічно зізнатись у співпраці з Опоблоком.

«Заява лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко про перехід в опозицію – публічне визнання співпраці з Опоблоком, яку «Батьківщина» веде впродовж останніх років», — наголосив Андрій Помазанов.

За його словами, в умовах нинішньої політичної нестабільності вихід «Батьківщини» з коаліційного процесу означає, що Тимошенко не готова працювати над вирішенням кризи.

«Нардепи від «Батьківщини» голосно обурювались ситуацією зі зміною Уряду, висували умови вступу до коаліції, пропонували ухвалити відверто популістські закони. А у підсумку, фактично, підтримали Опоблок, оголосивши про перехід в опозицію до демократичних сил», — відзначив він.

Народний депутат наголосив, що «Батьківщина» сьогодні активно розгойдує владний човен, аби зірвати створення більшості і домогтися проведення дочасних виборів.

«Цю ж мету переслідує і колишня Партія регіонів, яка разом з дочасними виборами домагається і проведення виборів на Донбасі», — зазначив Помазанов.

На його думку, Юлія Тимошенко розраховує поділити разом із Опоблоком місця у новому парламенті.

Андрій Помазанов також зауважив, що «Батьківщина» та Опоблок давно співпрацюють, однак, до недавнього часу намагались уникати публічного розголосу таких фактів.

«Можна згадати призначення одного із соратників Януковича — Михайла Цимбалюка — головою Львівського обласного осередку «Батьківщини», чи спільне голосування політсили Тимошенко і Опоблоку за Анжеліку Лабунську на посаду голови Житомирської облради. Та й Вілкула з обранням мером Кривого Рога ще у жовтні ледь не першою привітала місцева «Батьківщина». Юлія Тимошенко майже прописалася у підсумковій програмі «Подробності» на телеканалі «Інтер», який пов’язують з Фірташем і Льовочкіним», — наголосив парламентар.

Він підкреслив, що, прикриваючись гучними заявами про «проєвропейську» опозицію, «Батьківщина» продовжує співпрацювати із сумнівними кадрами часів Януковича.

«Політсила Тимошенко мала би бути зацікавленою в очищенні від одіозних політиків, натомість демонструє з ними дивовижну єдність», — наголосив Помазанов.