Том Хіддлстон може стати новим Джеймсом Бондом

839

Деніел Крейг неодноразово заявляв, що в останній раз з’явився в образі Джеймса Бонда в картині Сема Мендеса «007: Спектр». Одним з імовірних кандидатів на роль знаменитого елегантного шпигуна в 25 серії Бондіани вважається Том Хіддлстон.

Останньою роботою Тома стали зйомки в міні-серіалі «Нічний адміністратор»: в екранізації роману Джона Ле Карре актор зіграв разом з Х’ю Лорі. Широкоекранна прем’єра серіалу відбулася в лютому 2016 року на Берлінському міжнародному кінофестивалі.

Хіддлстон підтвердив, що з ним зв’язувалися продюсери Бондіани та публічно висловив своє захоплення шпигунською сагою: «Я давній фанат Джеймса Бонда. Мені дуже подобається все, що пов’язано зі стилем і міфологією Бондіани. Коли я знімався в новому «Кінг Конгу», ми всією знімальною групою пішли дивитися «007 Спектр». Це був чудовий похід в кіно.

Якщо мені все-таки запропонують роль, це буде одна з найбільш приголомшливих можливостей в кар’єрі, якою я з гордістю і радістю скористаюся. Знаю, що на роль, крім мене, претендують кращі актори сучасності, Том Харді й Ідріс Ельба. Але щиро сподіваюся, що саме я стану новим Бондом. Це велика відповідальність, і я готовий віддати всього себе роботі над роллю своєї мрії», — поділився з журналістами Том Хіддлстон.