Томбінський про політичну кризу: Ми вже другий місяць йдемо по колу

231

«На мою думку, українцям сьогодні дуже потрібен результат», — заявив Томбінські

Глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський розкритикував тривале вирішення українських політсил по кризі. Про це він заявив під час спілкування з журналістами.

«Я дуже зацікавлений, як вона консолідує свої напрацювання, тому що ми вже другий місяць йдемо по колу. Постійно говоримо про тих підвищення, політичних силах, які можна задіяти в коаліцію, але результату досі немає, а на мою думку, українцям сьогодні дуже потрібен результат», — заявив Він.

Раніше повідомлялося, що голова Верховної Ради України (ВРУ) Володимир Гройсман не виключає, що нову коаліцію, крім фракцій «Блок Петра Порошенко» (БПП) і «Народний фронт» (НФ), можуть увійти також «Батьківщина» і Радикальна партія.

Раніше глава Адміністрації президента Борис Ложкін заявив, що вже в найближчі дні буде створена нова коаліція і новий склад уряду.

Як повідомлялося, 24 березня фракція «Блок Петра Порошенко» висунула спікера парламентуВолодимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра, мотивуючи це тим, що він фахівець з децентралізації. За пропозицією БПП, у разі підтримки Гройсмана за НФ залишається посаду спікера.

Радикальна партія і «Самопоміч» заявили про намір залишатися в опозиції і участі в дискусії не приймають. «Батьківщина» залишається у переговорах, однак її вимоги не бажають задовольняти.