Томенко: Теперішній парламент — один з найгірших

403

Нинішній парламент з точки зору професійності — один з найгірших. Про це заявив Микола Томенко в інтерв`ю українському виданню.

«Абсолютна більшість депутатів голосує за законопроекти, які в очі не бачила. Навіть принципові законопроекти – бюджет чи Конституція – не мали серйозної дискусії по змісту. Отож, нинішній парламент з точки зору професійності – один із найгірших», — заявив нардеп.

За словами Миколи Томенко, парламентська коаліція діє не за конституційними нормами.

«Чи візьміть останнє ганебне рішення: одним голосуванням, де більшість БПП, «Народного фронту» з частиною «Батьківщини» та практично всією колишньою Партією регіонів в незаконний спосіб, через регламент змінили процедуру розгляду Конституції! А потім на кілька годин зупинили роботу парламентського відділу реєстрації законопроектів, щоб не зашкодити миттєвому підписанню цього антиконституційного закону президентом», — додав Томенко.

Згадав народний слуга і про кнопкодавство, яке сьогодні для негідних депутатів стало стандартною процедурою під час голосування.

«До речі, вже повернулась і мода на кнопкодавство. Багато парламентарів навіть не червоніють, коли голосують за кількох. Ви ж знаєте, що під час бюджету не було депутатів, дублікатами карток яких проголосували?»

На думку Миколи Томенка, «кнопкодавством» у партіях керують їх лідери.

«Очевидно, керівники фракцій і керівники так званих «десяток» чи «двадцяток», — резюмував народний депутат.