Топ-20 найбільших платників податків в бюджет Києва 2015 року

385

Шість компаній, зареєстрованих в Україні з левовою часткою російського капіталу, потрапили в топ-20 найбільших платників податків в бюджет Києва 2015 року.

Про це свідчать дані Міжрегіонального головного управління ДФС — Центрального офісу з обслуговування великих платників.

Це Промінвестбанк (89,4 млн), Київстар (87,3 млн), МТС Україна (85,4 млн), Ощадбанк Росії (57 млн), Альфа-Банк (45,9 млн), а також ВТБ Банк (45 млн ). Найбільшим платником податків в столиці виявилося ПАТ «Київенерго», яке заплатило 94,2 млн грн.

Варто відзначити, що в цьому переліку не виявилося кондитерської корпорації Roshen і заводу «Ленінська кузня», що належать Петру Порошенко.

Як заявив секретар Київради Володимир Прокопів, в топ-20 входить цілий ряд компаній, співвласником яких є місто, однак «неприємно», що, зокрема, російський «Сбербанк» входить в першу десятку.

При цьому Прокопів заявляє про готовність взятися за розробку програми лояльності найбільших платників податків, щоб ті отримали певні преференції від міської влади.

«Про заохочення є сенс говорити, щоб компанії хотіли потрапити в топ список платників податків. І я готовий взятися за розробку якоїсь програми лояльності найбільших платників податків», — підкреслив він.