ТОП-9 втілених у життя гаджетів агента 007

292

«Бондіана» тішить все новими і новими засобами для успішного шпигування та боротьби зі злочинцями. Мало хто знає, що дещо із гаджетів вже реалізували науковці та винахідники.

Кореспонденти зробили підбірку найцікавіших примочок Агента 007. Дечим ми навіть почали користуватись у повсякденному житті.

1. Літати із Jetpack

У стрічці «Шарова блискавка» 1965 року Джеймс Бонд злітає на Jetpack Q, щоб втекти. Новозеландська компанія Aircraft Company зробила свій Jetpack на бензиновому двигуні та двома турбінами підйому. Максимальна швидкість приладу — 96 км / год, а висота підйому — 1,5 км. Повної заправки бака буде досить, щоб літати півгодини.

У фільмі «Кульова блискавка» 1965 Джеймс Бонд (Шон Коннері) використовує реактивний ранець Jetpack Q

2. Годинник із вбудованим телевізором

У кіно 1983 року під назвою «Восьминіжка», черговий Бонд хвалиться годинником Seiko із телеекраном. Ні для кого не секрет, що годинник Apple Watch має безліч функцій, включно із автономним маячком GPS.

У фільмі 1983 «Восьминіжка», Джеймс Бонд носить годинник Seiko з вбудованим телеекраном

3. Управління авто телефоном

Фільм 1997 року під назвою «Завтра не помре ніколи» Джеймс водить BMW 750 мобільним телефоном Ericsson із заднього сидіння. Jaguar Land Rover презентувала систему віддаленого управління авто програмою на смартфоні для маневрів у місцях, до яких тяжко дістатись.

У фільмі 1997 року «Завтра не помре ніколи» Джеймс Бонд (Пірс Броснан) управляє автомобілем BMW 750 із заднього сидіння з мобільного телефону Ericsson

4. Собака-робот із камерами в очах

Стрічка «Вид на вбивство» 1985 року показала дистанційно керованого пса-робота із шиєю, що висувається та камерами, вбудованими у зіниці. Одна із найпопулярніших сьогодні роботизованих собак Sony Aibo не лише взаємодіє із електронними пристроями, а і виражає емоції.

У фільмі «Вид на вбивство» 1985 була продемонстрована керована собака-робот з висувною шиєю і відеокамерами замість очей

5. Зброя, з якої може стріляти лише власник

Бонд із «007: Координати «Скайфолл» демонструє закодований пістолет, з якого може стріляти лише головний герой кіно. Німецькі дослідники із Armatix розробили пістолет, стріляти із якого можна лише маючи спеціальний радіокерований годинник. Він активує зброю ПІН-кодом, і, втративши зв’язок із годинником, пістолет перестає стріляти.

У фільмі «007: Координати Скайфолл» Джеймс Бонд (Деніел Крейг) використовує закодований під його руку пістолет

6. Перстень із відеокамерою

Кіно «Вид на вбивство» 1985 року оповідає про кільце із вбудованою камерою. Hyeonsik студія створила перстень із міні-камерою: воно робить фотознімки та пересилає їх на смартфон або планшет.

У фільмі «Вид на вбивство» 1985 Джеймс Бонд використовує кільце з вбудованою камерою

7. Телефон із електрошокером

У «Завтра не помре ніколи» Бонд б’є електричним струмом зловмисників, завдяки мобілці із шокером. використовує Одна із останніх новинок винахідників — чохол для iPhone із електрошокером у якості захисту від кримінальних елементів на вулицях.

У фільмі «Завтра не помре ніколи» Джеймс Бонд використовує мобільний телефон з вбудованим електрошокером

8. Стіл із сенсорним інтерфейсом

У кінострічці «Квант милосердя» шпигуни використовували сенсорний стіл, на якому члени MI6 переглядали інформацію про Домініку Грін. Microsoft і Samsung презентували інтерактивну панель Microsoft Pixelsense, яка поністю управляється пальцями рук.

У фільмі «Квант милосердя» використовується спеціальний стіл з сенсорним інтерфейсом, на якому члени MI6 переглядали інформацію про Домініці Грін

9. Камера для підводних кадрів

У тому ж «Кванті милосердя» Бонд користується підводною інфрачервоною камерою. Подібні камери сьогодні поширені, наприклад Olympus Stylus TG-3 знімає на глибині п’ятнадцять метрів.

У фільмі «Квант милосердя» у Бонда був підводний інфрачервона камера, яка може знімати в темряві