Товарообіг між Україною та Ізраїлем склав більше $400 млн

242

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Міністром сільського господарства та розвитку села Ізраїля Урі Аріелем заявив, що товарообіг між Україною та Ізраїлем у 2015 році склав більше 400 млн доларів.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Зазначається, що при цьому експорт склав 395 млн дол., що на, 8% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року. Експортувалися переважно зернові злаки, залишки та відходи харчової промисловості та насіння олійних культур. Водночас імпортували за цей період продукції на суму 8 млн дол. Серед головних одиниць імпорту – плоди, горіхи та цедра, овочі, рослини та коренеплоди, соки.

«Ми зацікавлені у залученні ізраїльських інвестицій у розвиток агропромислового комплексу України. Серед пріоритетних напрямів можу назвати будівництво та модернізацію інфраструктурних об’єктів, зокрема у зерновому господарстві, впровадження прогресивних технологій в галузі сільського господарства, та виробництво і переробку сільгосппродукції з високою доданою вартістю», – наголосив Павленко.