Трамп запевнив Путіна, що виграє у нього гонку озброєнь

957
Америка виграє гонку озброєнь у Росії. Про це в телефонній розмові президент США Дональд Трамп заявив лідерові Кремля Володимиру Путіну, передає NBC News.
Чиновники з оточення Трампа розповіли журналістам, що розмова двох лідерів пройшла 20 березня, відразу після проведення виборів в РФ. У бесіді Трамп уточнив, що якщо Путін хоче гонку озброєнь, то США готові підключитися, тільки обов’язково виграють її.
Крім того, Трамп підкреслив, що оборонний бюджет США на рік склав $700 млрд, і це найбільша кількість грошей, виділених на оборону за всю історію країни. Разом з тим, після розмови Трамп офіційно заявив журналістам, що має намір зустрітися з Путіним і вирішити питання про скорочення гонки озброєнь.
Як відомо, на початку березня Путін заявив, що США відновили гонку озброєнь. 1 березня в посланні Федеральним зборам РФ Путін підкреслив, що у Росії є зброя, яка здатна долати будь-які системи ПРО і ППО. Зокрема, він говорив про ракети «Сармат», підводний безпілотник, гіперзвукова ракета і лазерна зброя.