Transparency International визнала Дніпропетровську область найменш корумпованою

245

Transparency International Україна визнала Дніпропетровську область лідером серед областей України в новаціях, які зводять нанівець корупцію і роблять владу відкритою для людей.

Це підкреслили під час стратегічної сесії «Партнерство «Відкритий Уряд», яка проходила в облдержадміністрації, повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Дніпропетровщина — лідер з впровадження електронного урядування та електронної демократії серед областей України. Вона — зразок створення технократичного уряду. Це те, чого не вистачає Кабміну України, тому що йдуть політичні призначення, і це гальмує роботу державної влади та впровадження реформ. А в Дніпропетровській області по-іншому. Звичайно, такий менеджмент викликає величезний інтерес», — сказала Олеся Архипська, експерт з управління Transparency International Україна, член координаційної ради ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

Відзначається, що інноваційні проекти Дніпропетровська область втілює разом з громадськими активістами.

«Кожен може прийти в ОДА зі своїми ідеями і разом з нами їх реалізувати. Ми хочемо, щоб люди знали, чим ми займаємося, тому щотижня публічно звітуємо про діяльність ОДА. Активно перекладаємо всі держзакупівлі в систему електронних торгів ProZorro, — розповів очільник області Валентин Резніченко.— Не ми повинні боротися з окремими корупціонерами — це робота правоохоронних органів. Завдання команди реформаторів — звести нанівець саму можливість розвитку корупції».