Трейлер нового «Капітана Америки» з Людиною-павуком

418

Кіностудія Marvel сьогодні оприлюднила новий трейлер фільму «Перший месник: Громадянська війна». Відео розкриває деталі конфлікту між Стівом Роджерсом та Тоні Старком, який понесе за собою битву між головними супергероями сучасності.

У новому відео можна побачити усіх героїв попередніх «Месників» та «Капітана Америки». Окрім звичних персонажів їм компанію складуть Чорна Пантера, Людина-мураха, про якого минулого літа вийшов однойменний фільм, та Людина-Паук, якого нарешті можна побачити у дії.

За сценарієм, політики наказали усім людям зі надможливостями скинути маски. На умови погоджується Залізна людина, але проти нього стає Капітан Америка. Зрозуміло, що давні друзі все ж помиряться, але битва між ними буде вкрай видовищною.

Нагадаємо, прем’єра головного фільму зі всесвіту Marvel цього року запланована на 29 квітня. 4 листопада українці побачать ще один супергеройський шедевр — «Доктор Стрендж». Головну роль у фільмі виконає улюбленець жінок Бенедикт Камбербетч, а згодом він має приєднатися до команди «Месників».