«Це перше рішення президента Зеленського». Що політики говорять про звільнення Савченко

729

Вночі на 16 квітня з-під варти вийшли Надія Савченко та Володимир Рубан. Обидва вони є фігурантами справи про організацію теракту в центрі столиці.

Суд випустив Савченко і Рубана з-під арешту після того, як вчора сплив термін арешту. Якою була реакція високопосадовців, народних депутатів, громадських діячів на їхнє звільнення – дізнавався ІНФОРМАТОР.

Вихід Савченко і Рубана на волю за чотири дні до президентських виборів народний депутат Ігор Мосійчук назвав «початком великого п*зд*ц*».

«Звільнена Савченко – це вишенька на торті каденції Петра Олексійовича», – написав депутат-втікач Олександр Онищенко в іронічному пості у соцмережі.

Лідер радикальної націоналістичної організації «С14» Євген Карась назвав звільнення підозрюваних в організації теракту «першим рішенням команди президента Зеленського». Активіст переконаний, що суди прийняли відповідне рішення, бо «тримають ніс по вітру».

Близький до Банкової політолог Віктор Уколов вважає, що Савченко і Рубан зуміли вийти на волю завдяки Віктору Медведчуку і Ко, які, за його словами, відновлюють вплив на суди. Рішення суддів він назвав нічим іншим, як початком контрреволюції.

Не утримався від коментарів і Генеральний прокурор Юрій Луценко. Його вердикт: «судова система тяжко хвора», якщо Савченко і Рубан змогли вийти на волю.

При цьому Генпрокурор запевнив, що ГПУ має достатньо доказів, аби їхні злочини не залишилися безкарними.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Надія Савченко може вийти на волю в ніч на 16 квітня.