Турчинов нагадав дещо неадекватним кремлівським мрійникам

259

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов прокоментував  заяву Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні. На думку Турчинові, такі слова  засвідчують, що російські керівники бояться самого факту існування нашої країни

«Заява Прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва щодо відсутності держави в Україні демонструє, наскільки керівники Російської Федерації бояться та істерично сприймають сам факт існування нашої країни», — наголосив Олександр Турчинов, коментуючи  заяву прем’єр-міністра Російської Федерації Дмитра Медведєва.

«Україна — це держава, яка зупинила просування російського агресора на захід. Україна — це держава, яка своїм існуванням ставить хрест на відродженні та реванші радянської імперії зла», — зазначив ОлександрТурчинов.

«Хочу нагадати цим кремлівським неадекватним мрійникам, що в українців була держава зі столицею у Києві ще задовго до виникнення Московського улусу Золотої Орди. Україна існуватиме і після того, як злоба, агресія та внутрішні протиріччя, які завжди притаманні тоталітарним режимам, розірвуть на шматки залишок радянської імперії, що носить назву Russia (Раша)», — заявив він.