Турчинов планує своє повернення до Верховної Ради

353

Олександр Турчинов вирішив повернутися до Верховної Ради через довибори на скандальному окрузі.

До українського парламенту вирішив повернутися один з найодіозніших політиків нашого часу – Олександр Турчинов. Про це повідомили джерела в РНБО.

Причиною повернення до парламенту політика стало кілька факторів, зокрема – плани президента Петра Порошенка узяти під контроль Верховну Раду. Останнім часом він зблизився з Олександром Турчиновим, і вирішив використати його у своїй грі на політичній шахівниці. Так, на Банковій вже переконані, що найближчим часом президенту вдасться зняти Арсенія Яценюка з посади прем’єр-міністра. Принаймні, вони на це сподіваються. А на його місце вирішили поставити Володимира Гройсмана. А от Олександра Турчинова хочуть поставити на посаду спікера парламенту, у чому він вже має суттєвий досвід.

Наразі залишається невідомим за якою схемою і від якої політсили буде просуватися пан Турчинов – БПП, “Народного фронту” чи як самовисуванець. Наразі лише відомо, що з трьох вакантних мажоритарних округів (№23 (Луцьк), 27 (Дніпропетровськ) і №206 (Чернігів), він обрав Чернігів, де у команди Порошенка вже усталені місцеві осередки, випробувані на довиборах минулого року.

Іншою проблемою для Олександра Турчинова є його дуже низькі рейтинги, і відомо, що він сумнівається що пройде на окрузі, навіть за підтримки адмінресурсу “БПП”. Тому, найближчим часом для нього планують влаштувати гучну агіткампанію з “відбілювання” рейтингів.