Турчинов згадав Біблію, говорячи про сусіда-агресора

259

Поки окуповані території не будуть звільнені від агресора, Україна не вважатиме «закритим це питання». Про це сказав Секретар РНБО Олександр Турчинов, коментуючи заяву прем’єр-міністра РФ Дмитра Медвєдєва, щодо «закриття питання Криму».

«Росія мріє закрити питання Криму? Але це питання ніколи не буде закритим для нас та для світової спільноти, як і питання Донбасу, поки окуповані території не повернуться до складу України, і доки не будуть відновлені кордони нашої держави, що були визнані світовим співтовариством», — наголосив О. Турчинов.

За його словами, для Росії є лише одна можливість «закрити це питання» — «забратись з окупованих територій».

«В Біблії сказано: хто сіє вітер, — пожне бурю. Це означає, що агресор, який створює прецедент, намагаючись змінити існуючі кордони, невдовзі сам зіткнеться з цим питанням, але в значно більших і руйнівних масштабах. Адже Росія в умовах глибокої кризи та самоізоляції з часом не буде здатна не тільки утримувати національно-територіальні автономії, але і території, що були відірвані від інших країн, починаючи від Далекого Сходу і закінчуючи крайніми західними областями», — зазначив Секретар РНБО.