Туреччина готова надіслати миротворців на Донбас

963

Миротворці Туреччини готові брати участь в місії ООН на Донбасі. Про це повідомили в прес-службі президента України Петра Порошенка після зустрічі українського лідера з главою Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

Відзначається, що влада Туреччини підтримали введення миротворців на окуповані території Донецької та Луганської областей, а також заявили, що готові брати участь в місії ООН. Порошенко розповів Ердогану про ситуацію на Донбасі, президенти обговорили те, що відбувається в анексованому Криму, долю українських політв’язнів в російських в’язницях, а також атаки хімічною зброєю в Сирії, від яких загинули мирні жителі і діти.

Також лідери України та Туреччини обговорили тристороннє співробітництво країн з Катаром. Нагадаємо, Україна вимагає, щоб миротворці перебували на всій окупованій території Донбасу, але країна-агресор хоче, щоб миротворців розмістили тільки на лінії розмежування. Для зупинки війни потрібно 20 тисяч військових з країн, що не входять в блок НАТО і 4 тисячі поліцейських.