Тягнибок отримав статус потерпілого в справі щодо подій на Майдані

225

Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок визнали потерпілим в справі щодо подій на майдані Незалежності 18-20 лютого 2014 року.

Про це він заявив журналістам у четвер, 7 квітня, після допиту в Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури України (ГСУ ГПУ).

«Можу сказати, що, якщо я заходив сюди, у приміщення ГПУ, як свідок, то вийшов як потерпілий. За одним із фактів, старший слідчий проводив допит і вважає за необхідне перевести мене в такий статус», – сказав Тягнибок.

Він зазначив, що допит у ГПУ проходив у зв’язку з відкриттям кримінального провадження за двома фактами, що стосуються подій на Майдану 18, 19 і 20 лютого 2014 року.

«Я не відкидаю, що в статус потерпілих буде переведено ще кількох народних депутатів від ВО «Свобода». Власне, це стосується подій на Майдані, дій «Беркута» щодо активістів Майдану і також народних депутатів… Мова йде про Олександра Сича, Ігоря Янківа, Валерія Чернякова, Олексія Кайду, Юрія Сиротюка, Ігоря Кривецького, Ігоря Швайку», – уточнив Олег Тягнибок.

«Свободівець» також повідомив про те, що його можуть викликати на допит повторно, але вже як потерпілого.

Варто зазначити, що Тягнибок не уточнив, про який саме епізод із подій на Майдані йдеться, пославшись на заборону слідчого.

«Тим паче, ми зацікавлені в тому, щоб не розголошувати (таємницю слідства – ред.), оскільки, якщо зараз оприлюднюємо це, те, ті люди, яких можуть підозрювати в тих епізодах, можуть уникнути слідства, як це робили деякі представники правоохоронних органів, у тому числі високопосадовці, які нині перебувають за межами України, зокрема, з Москви, з Росії, спостерігають за тим, як це все відбувається», – резюмував «свободівець».

Як писалось, сьогодні в Головному слідчому управлінні ГПУ (м. Київ, вул. Борисоглібська, 18) відбувся черговий допит лідера Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олега Тягнибока у справі Майдану.