У березні Саакашвілі відправлять у відставку

356

Цілком ймовірно, що вже до початку березня нинішнього губернатора Михеіла Саакашвілі відправлять у відставку.

За інформацією видання, так дані вони отримали з власних джерел, а також припускають, що на тлі олігархічного перевороту та недовіри до Порошенка та Яценюка, можуть полетіти голови і найблищих до оточення президента голів ОДА, серед яких першим стоїть Михеіла Саакашвілі.

В той же час, на офіційній сторінці в.о. голови Одеської області Олександра Боровика появився пост про те, що він не знає звідкіля взялись такі чутки. «Мені сьогодні телефонували декілька журналістів с запитанням прояснити чутки що до відставки нашої команди. Я не знаю звідки ці чутки походять «, — зауважив Боровик.

В той же час він повідомив, що дуже схвильований політичною кризоя, яка сильно загострюється в Україні.

«Я маю сказати що ми серйозно стурбовані політичною кризою, що набирає обертів в країні, ми висловлюємо нашу критику і задаємо незручні питання, в тому числі прем’єру і президенту, у яких ми в прямому підпорядкуванні. Природно, можна припустити, що це може викликати жорстку реакцію з їхнього боку. Чи може це бути звільнення? Після олігархічного перевороту 16 лютого можна очікувати все що завгодно. Я всеж сподіваюсь що цього не буде, хоча ми відчуваємо взростаючий тиск», — повідомив Боровик.