У бійця АТО, батька багатодітної родини, намагаються відібрати будинок

257

Сьогодні у Мар’їнці був поранений боєць 14-ї окремої механізованої бригади Степан Негру. Поруч вибухнув заряд з протитанкового гранатомета і Степанові відірвало палець на руці.

Про це у Фейсбуці повідомив прес-офіцер 14-ї окремої механізованої бригади Влад Якушев.

Як повідомив Якушев, Степан дуже хотів зустрітись з журналістами, але не встиг. Проблема у тому, що Одеська облдержадміністрація намагається відібрати у нього будинок, який він будував, вкладаючи свої кошти. Боєць потребує допомоги юристів та громадськості.

«Степан багатодітний батько. В нього шестеро дітей, один з яких теж воював і вже демобілізувався. Окрім своїх дітей в Степана є ще семеро прийомних. Степан вже дідусь і має 10 внуків – від рідних та прийомних дітей.

А проблема в Степана Негру ось яка: в Одеській області в Степана є дім, який він будував, вкладаючи свої кошти. Всі прийомні діти мали б мати у цьому будинку свої частки, і дах над головою. Але з документами відбулась якась плутанина. Степан каже, що Одеська облдержадміністрація намагається будинок відібрати. (будинок в Одеській області, Комінтернівському районі)

Степан був на передовій, захищаючи батьківщину… в тому числі і чиновників, які намагаються його ошукати, тому не мав можливості захисти себе юридично. Зараз він поранений, і, відповідно, ще більш безпорадний», – написав Якушев.

Прес-секретар просить громадськість та журналістів захистити Степана і його сім’ю.

«Вважаю, що історія патріота, який кров’ю розписався у своїй вірності державі, заслуговує на увагу. Степану не треба чужого, допоможіть йому відстояти своє!», – наголосив В.Якушев.