У «БПП» стали на захист Порошенка

244

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Володимир Ар’єв прокоментував матеріал Офшорний податковий маневр президента України, присвячений махінаціям чинного президента України Петра Порошенка щодо компанії Roshen, який був оприлюднений у рамках масштабного розслідування Панамські документи.

Як написав Ар’єв у себе у Facebook, «про ухилення від оподаткування не може йтися, бо за українськими законами, продаж корпоративних прав не оподатковується взагалі».

Нагадаємо, міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів (ICIJ) опублікував масштабне розслідування про офшорні компанії, які використовуються впливовими людьми для ухилення від сплати податків. Серед фігурантів офшорного скандалу значаться прізвища 12 діючих і колишніх світових лідерів, бізнесменів і офіційних осіб.

Матеріали розслідування, що вийшов під назвою Панамські документи були отримані в результаті великого витоку інформації від джерела в юридичній фірмі Mossack Fonseca, яка надає послуги з реєстрації та обслуговування офшорних компаній.