У Будинку профсоюзів більше не буде кафе

229

Навколо Будинку профспілок, який в лютому 2013 року постраждав від пожежі під час революції на майдані, розгорнувся черговий скандал: вчора міська влада розпочала демонтаж незаконної рекламної вивіски «Кафе на Майдані», але між власниками та комунальщиками зав’язалася бійка.

«Щойно ми розпочали демонтаж, охоронці кафе початку заважати комунальникам. Дійшло до бійки, але комунальники викликали міліцію, і демонтаж все-таки продовжився. Якщо профспілки найближчим часом не захистять доступ на свою територію після отриманого розпорядження про аварійність будівлі, то ми будемо змушені захистити його парканом своїми силами «, -розповів про ситуацію голова департаменту благоустрою КМДА Дмитро Білоцерківець.

Це вже не перша сутичка, яка відбуваються в профспілках. Розповіли, що між попереднім орендарем кафе і нинішнім йде справжня війна, так як останні нібито не віддають техніку колишнім власникам.

А днями раніше Вищий господарський суд зобов’язав власників будівлі, які незаконно добудували два поверхи, їх негайно демонтувати.