У держпідприємствах антикризові керівники обійматимуть посади

714

Комітет з призначень визначився з кандидатами на посади керівників «Укрзалізниці» та «Електроважмашу». Разом з “Укрпоштою”  є 3 результативні конкурси з шести. Конкурси по “Укрспирту”, “Центренерго” та “Укренерго” ще в процесі. Кабмін ще має затвердити обраних кандидатів.

Войцех Бальчун — очолить Укрзалізницю після затвердження Кабінетом міністрів. Войцех — молодий польский менеджер. На посту генерального директора PKP Cargo S.A. (підрозділ польскої державної залізниці) провів глибоку трансформацію компанії, системи управління, чисельності персоналу, вивів РКР Cargo із збитків та підготував її до виходу на ІРО. Був головою наглядової ради PKP S.A. та польської авіакомпанії ЛОТ. Входить у список ТОП-20 антикризових менеджерів Польщі-2012 за версією Bloomberg Businessweek Poland.

ДП “Електроважмаш” готовий очолити Жан-Андре Барбозу. Виходець із Мексики він давно працює в регіоні Східної і Центральної Європи. Має управлінський досвід в сфері важкого машинобудування та виробництва будматеріалів. Наразі обіймає посаду віце-президента та регіонального директора по Центральній та Східній Європі в компанії Areva — французька промислова група, яка займається розробкою та виробництвом обладнання для атомної та альтернативної енергетики. Має досвід антикризового управління, реструктуризації бізнесу, розвитку бізнесу та виходу на експортні ринки.

На конкурси на “Укрзалізницю” та “Електроважмаш” подалися 31 та 38 учасників, а всього по 6 компаніям понад 200 претендентів. Ринкові зарплати, активний рекрутинг, конкурсний відбір і виявляється, що в держкомпанії готові йти спеціалісти з приватного сектору, навіть з-за кордону.