У киян тепер відбирають кошти за допомогою сканерів

301

У Києві почастішали випадки шахрайства з банківськими картами. Тепер не витягують гаманці і не крадуть гроші з кишень, а просто зчитують сканером банківську карту, отримуючи доступ до коштів і паролів.

Один з користувачів на Facebook Володимир Фльонц виставив підтвердження подібних махінацій. На фотографії, в руці у чоловіка той самий POS-термінал, завдяки якому, за словами хлопця, вони і зчитують карти.

Також, вчора, 18 лютого стався випадок з одним з киян. Потерпілий розповів, що коли його карта перебувала у нього в гаманці, йому одне за одним приходили смс-повідомлення про зняття грошей з його карти. Поки він дзвонив в банк щоб її заблокувати, шахраї зняли всі кошти, що дозволив ліміт — 7 тисяч гривень. У відділенні банку йому сказали, що такі випадки почастішали останнім часом. А шахраї знімали гроші в банкоматі в 50 км від знаходження самого клієнта.

Шахраї за рахунок сканера не тільки крадуть гроші, а й грабують машини. Так, коли ви ставите на сигналізацію машину, вони перехоплюють сигнал і потім безперешкодно відкривають і закривають машину, без будь-яких слідів злому.

У відділенні поліції Дніпровського району міста Києва повідомили, що жертвами пограбувань стали не менше 50 осіб, і це тільки за один місяць. Як передбачається, здійснені вони були за рахунок сканера.