У Києві буде презентовано перший молитовник для незрячих

458

У вівторок, 21 січня 2016 року, в Києві в приміщенні будівлі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря громадськості представлять перший український молитовник для інвалідів із вадами зору, написаний шрифтом Брайля.

Про це повідомили в прес-службі відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП «Eleos-Ukraine».

Початок заходу запланований на 12.00 в приміщенні актової зали Київської православної богословської академії, що знаходиться за адресою: вул. Трьохсвятительська, 8.

Серед гостей заходу очікується Патріарх Київський і всієї Руси — України Філарет, з благословення якого даний молитовник вдалося видати. Також очікують митрополита Епіфанія, ректора Київської православної богословської академії, Керівника управління інформації УПЦ Київського Патріархату − архієпископа Чернігівського і Ніжинського Євстратія, священика Сергія Дмитрієва, голову Волинського відділення ВМГО інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» − Віталія Ткачука.

У заході візьме участь священик УПЦ КП, який опікується незрячими інвалідами. Інваліди з вадами зору разом із гостями та учасниками заходу спільно помоляться за новим молитовником і попросять для України миру та злагоди у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Повідомляється, що активісти з організації інвалідів з вадами зору «Генерація успішної дії» на зібрані кошти видали вже чотириста таких молитовників.

В ексклюзивному коментарі кореспонденту видання Знай.ua ієромонах Феодосій (в миру Ляхович Іван Ігорович) повідомив, що «Основною причиною створення молитовника є те, що кожен християнин прагне до спілкування з Богом, тому молитовники для незрячих інвалідів є особливо потрібними, адже незрячі не повинні бути позбавлені можливостей спілкуватись з Богом. Ми всі прагнемо спасіння, тому маємо допомагати одне одному. Цей молитовник покликаний допогти незрячим почути Бога. «, — наголосив ієромонах Феодосій.

Ієромонах Феодосій також повідомив, що в молитовнику міститимуться початкові, щодення молитви, а також молитви, які допоможуть підготуватися до сповіді.