У Києві презентували шедеври Китайської культури

258

1 березня у Національній опері України відбулася презентація шедеврів китайської культури в Україні в рамках мистецього проекту «Радісне свято весни». Про це повідомляє прес-служба Міністерства культури.

У рамках міжнародного гастрольного туру до святкування Китайського Нового Року свою майстерність українським глядачам продемонстрували артисти Чженчжоуського театру опери та балету й Шаоліньської школи бойових мистецтв «Тагоу» з міста Денфен. Ще однією складовою програми заходу стало блискуче виконання інструментальних соло на старовинних китайських інструментах Ерху та Чжен.

4 березня концертна програма китайської культури буде представлена у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.

Захід відвідали Міністр культури України В’ячеслав Кириленко та Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Чжан Сіюнь. Проект організований за підтримки Міністерства культури Китайської Народної Республіки, за сприяння Міністерства культури України, Посольства Китайської Народної Республіки в Україні та МГО «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».