У КНДР заявили, що ядерна війна може розпочатися у будь-який момент

Заступник постійного представника КНДР при ООН Кім Ін Рен заявив, що ситуація на півострові досягла критичної позначки і в будь-який момент там може початися ядерна війна.

392

Заступник постійного представника КНДР при ООН Кім Ін Рен 16 жовтня на засіданні першого комітету Генеральної Асамблеї заявив, що ситуація на Корейському півострові досягла критичної позначки, тому в будь-який момент у регіоні може початися ядерна війна.

«Ситуація на Корейському півострові, на якій зосереджена увага всього світу, досягла критичної позначки, і ядерна війна може початися у будь-який момент», – зауважив дипломат.

Кім Ін Рен також наголосив, що жодна країна у світі, окрім КНДР, не піддавалася «настільки екстремальній та прямій ядерній загрозі з боку США», і в цій ситуації Пхеньян має повне право на самооборону.

Як повідомлялось, 16 жовтня Сполучені Штати Америки та Південна Корея розпочали спільні військово-морські навчання біля узбережжя КНДР на тлі зростання напруги в регіоні.

Додамо, що Європейський союз запровадив нові економічні санкції щодо Північної Кореї (КНДР) через розвиток Пхеньяном своїх ядерних і ракетних програм.