У «ЛНР» масові скорочення робітників вугледобувної галузі

268

У зв’язку з неможливістю постачати вугілля на електростанції, які розташовані на підконтрольній уряду території, внаслідок транспортної блокади з боку «ДНР», руйнуванням інфраструктури шахт внаслідок ведення бойових дій і невиконанням робіт, пов’язаних з їх життєзабезпеченням,т.зв. «Міністерством палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР» прийнято рішення про масові скорочення робітників вугледобувної галузі.

На шахті «Вергулівська», яка входила до ДП «Луганськвугілля»(виробнича потужність 390 тис.т вугілля на рік ) до початку бойових дій кількість працюючих налічувало 1605 робітників, у тому числі підземних 1190 чол.

Наразі,чисельність співробітників шахти «Вергулівська» скоротилася з 1605 чоловік до 450.

За інформацією аналітичного відділу ГІ » Права Справа» аналогічна ситуація і на інших шахтах ДП «Луганськвугілля»:»Фащевська»,імені Артема», «Черкаська» і «Лутугинська». На цих підприємствах згідно плану «Міністерства палива, енергетики та вугільної промисловості «ЛНР» планується звільнити до 1500 шахтарів.

Як повідомлялося раніше, на найбільшому підприємстві т.зв. «ЛНР» — «Луганськтепловоз» очікуються масові скорочення персоналу. У зв’язку з відсутністю замовлень керівництво заводу планує провести масові скорочення штату і залишити на підприємстві, з двох тисяч вісімсот працюючих станом на 01.01.2016 р, лише триста п’ятдесят робітників з числа обслуговуючого персоналу

Автор материала: Дмитро Снєгирьов

ИсточникЕСПРЕСО
Поделиться