У Львові буде замінено понад 10 км теплових мереж

411

У 2016 році ЛМКП «Львівтеплоенерго» планує замінити понад 10 км теплових мереж та продовжити роботи в рамках співпраці з ЄБРР.

Роботи з ремонту та реконструкції об’єктів теплопостачання відбуватимуться відповідно до плану-графіку, передає прес-служба ЛМР з посиланням на «Львівтеплоенерго».

Труби міняють на попередньо ізольовані, що дає змогу забезпечити безперебійне транспортування теплоносія, зменшити тепловтрати та збільшити термін експлуатації трубопроводів.

За кошти ЄБРР замінять магістральну теплову мережу на вул. Драгана, яка забезпечує тепловою енергією значну частину споживачів Сихівського житлового масиву. Вона збудована 1984 року, відслужила свій термін експлуатації, є в незадовільному стані.

Спільно з ЄБРР започатковано й проект, спрямований на встановлення індивідуальних теплових пунктів (ІТП) у понад 500 будинках на Сихові, що дозволить мешканцям самостійно регулювати подачу тепла, а це – зменшення тепловтрат та витрат електроенергії.

Цьогоріч також встановлюватимуть вузли обліку теплової енергії в житлових будинках Шевченківського, Личаківського, Франківського і Галицького районів Львова. Заплановано й реконструкцію котелень. Триватимуть роботи на найбільших об’єктах теплопостачання, зокрема на ТЕЦ-1.

Додамо, що торік у Львові замінили понад 8 км теплових мереж різного діаметру.