У Львові тепер заборонено виставляти алкоголь на вітрини-вікна

274

Сьогодні, 19 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради вирішив внести зміни до рішення щодо обмеження продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв у Львові. Таким рішенням виконком заборонив оформлення вітрин продукцією алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об’єктах торгівлі та малих архітектурних формах.»

Як пояснила директор департаменту економічної політики Львівської міської ради Ірина Кулинич, враховуючи заборону реклами алкогольної продукції, таке рішення є логічним.

Вона додала, що неприпустимо, коли у вікнах магазинів розміщені пляшки з алкогольними напоями, адже на це дивляться діти.

Ірина Кулинич в коментарі журналістам пояснила, що рішення виконкому стає чинним з моменту його підписання.

Наразі, за її словами, рішення має рекомендаційний характер.

«Власники торгових точок будуть поінформовані про це рішення. До контролю за виконанням цього рішення будуть залучені усі контролюючі служби – поліція, муніципальна дружина, фіскальна служба та інші», — пояснила Ірина Кулинич.

На запитання Гал-інфо що буде, якщо власники торгових точок не стануть міняти вигляд вікон-вітрин, Ірина Кулинич пояснила, що паралельно міська рада розпочне напрацьовувати процедуру санкцій.

Так, наприклад, для МАФів це буде процедура відкликання паспорта об’єкта, а відтак така торгова точка буде вважатися позбавленою дозвільних документів.

Для великих торгових точок напрацюють процедуру стягнення штрафів.