У маршрутках новий вид шахрайства

290

У київському транспорті з’явився новий вид шахрайства. Саме такий висновок можна зробити, якщо подивитись відео, яке опублікували в мережі.

Інцидент стався днями в 205 маршрутному таксі між зупинками «Мікрорайон Русанівка» та «Метро Дружби народів». До водія звернувся один з пасажирів з вимогою повернути йому здачу з 200 гривень, які він передав водієві «по салону».

Водій заперечив, що ніяких 200 гривень йому не передавали. Молода людина залучив свідками пасажирів, які бачили, як він передавав купюру в 200 гривень. В результаті молодий чоловік вийшов на зупинці «Станція метро Дружби народів», так і не домігшись від водія здачі.

Дане відео прокоментував Дмитро Іщенко, керівник ТОВ «Десна-Агріко», якому належать автобуси на 205 маршруті. На його думку, водій і пасажири швидше за все зіткнулися з випадком шахрайства. За словами керівника автотранспортного підприємства, водії 205 маршруту регулярно стикаються з такими інцидентами.

Шахраї працюють парами. Один з них передає велику купюру так, щоб це бачило якнайбільше пасажирів. Його напарник перехоплює 200 гривень і виходить на найближчій зупинці. Після чого той, хто передав 200 гривень вимагає від водія здачу, підкріплюючи свої вимоги свідченнями пасажирів, які дійсно бачили, як він передавав гроші «по салону».

Дмитро Іщенко в своєму коментарі рекомендував киянам передавати великі купюри водієві особисто в руки. Адже подібні шахраї можуть не тільки намагатися обдурити водія, але і не погребують вашими великими купюрами, якщо вони потраплять до них в руки.