У мережі з’явився запис розмови пілотів та диспетчера аеропорту Ростова

337

У мережі з’явився аудіозапис переговорів авіадиспетчерів аеропорту Ростова-на-Дону та екіпажу літака Boeing 737-800 перед катастрофою.

На записі жодних ознак хвилювання пілоти не проявляють.

Голоси членів екіпажу спокійні, пілоти ні про що не турбуються і не повідомляють про проблеми на землю.

Судячи з переговорів міжнародного екіпажу, до моменту катастрофи політ Боїнга проходив у штатному режимі. Про те ж розповіли журналістам і диспетчери аеропорту Ростова-на-Дону.

При цьому на фінальному етапі польоту екіпаж борту попереджали про сильний бічний вітер.

У кінці переговорів командира екіпажу авіакомпанії FlyDubai з диспетчерами аэропорота Ростова останні кажуть, що аеропорт закритий, слідом їх запитують, що там сталося. Судячи з метеозведення, яке диспетчери неодноразово передавали пілотам по радіозв’язку, в момент заходу Boeing в аеропорту біля землі був вітер з поривами.

Нагадаємо, пасажирський Boeing рейсу FZ981, що летів з Дубаї, впав при посадці в Ростові-на-Дону в Росії.

На його борту було понад 50 пасажирів і членів екіпажу. Внаслідок авіакатастрофи всі вони загинули.

Пізніше українське МЗС підтвердило, що в цій авіакатастрофі загинули вісім громадян України. Серед них – семеро дорослих та одна дитина.

«На цей момент МЗС вживає заходів щодо інформування родичів загиблих українців. Для цього відкрито окремі гарячі лінії МЗС та Генконсульства України в Ростові-на-Дону», – повідомив перший секретар Департаменту Консульської служби МЗС України Євген Ігнатовський.

Як повідомлялося, на місці аварії пасажирського Boeing у Ростові-на-Дону виявлено одну із «чорних скриньок».

Представник СК РФ Володимир Маркін повідомив, що розробляються різні версії катастрофи, серед них – помилка у діях екіпажу літака, технічна несправність борту, складні метеоумови та інші фактори.

За фактом аварії Boeing порушено справу про порушення правил безпеки руху.

Також стало відомо, що в районі авіакатастрофи у Ростові-на-Дону синоптики зафіксували так звану «струминну течію», яка є рідкісним природним явищем.