У Мінагрополітики оголошено конкурси на посади нової держслужби

307

У рамках урядової реформи державної служби у Мінагрополітики оголошено конкурси на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ та проводиться робота зі створення двох генеральних директоратів – директорату безпечності та якості харчової продукції та директорату стратегічного планування і євроінтеграції. Метою реформування є підвищення якості державної служби через фокусування міністерства на своїй головній функції – формуванні державної політики та значному посиленні кадрового складу державної служби.

«Ми всі є учасниками проведення реформ у державі. Нові підходи державного управління вимагають нової організаційної структури міністерств, нової процедури розроблення рішень на основі аналізу політик, нової компетенції державних службовців. При проведенні реформи буде посилено спроможність міністерства — через нові професійні кадри, високотехнічне забезпечення та якісну організацію процесів формування політики», — прокоментував державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Владислав Андронов.

Зокрема, конкурси оголошені на наступні посади:

— генеральний директор директорату безпечності та якості харчової продукції;

— генеральний директор директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Основними завданнями генеральних директоратів є:

— забезпечення формування державної політики на основі постійного аналізу стану справ у сфері його компетенції, вироблення альтернативних варіантів розв’язання існуючих проблем;

— здійснення моніторингу та оцінювання результатів реалізації державної політики;

— забезпечення нормативно-правового регулювання у сфері його компетенції.

Також стартують конкурси на посади державних експертів:

— державний експерт експертної групи стратегічного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції;

— державний експерт експертної групи бюджетного планування Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Конкурси мають спеціальні вимоги: окрема конкурсна комісія складатиметься з 10 чоловік (7 – представники Міністерства, 3 – залучені експерти). Перед початком роботи члени комісії пройдуть спеціальне навчання у НАДС. Конкурс супроводжуватиметься відеофіксацією, яка буде додатком до протоколу результату конкурсу. Це забезпечить прозорість та якість його проведення. Після заповнення штатного розпису генерального директорату більше ніж на 50% – буде видано наказ про початок здійснення директоратом повноважень.

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись за посиланням: https://career.gov.ua/site/vacantions-search

Довідково

Мінагрополітики є одним з десяти пілотних міністерств, де запроваджуються нові структури – генеральні директорати. Окрім директоратів, буде запроваджено департаменти стратегічного планування. Програма змін проходить за підтримки Європейського Союзу і є пріоритетом для Уряду.

Додатково на 2017 рік міністерству надано 22 вакансії. До кінця 2017 року буде створено департаменти по 10 штатних одиниць. Штатну кількість їх співробітників у подальшому планується розширити.

За матеріалами: Урядовий портал