У «Нафтогазу» є підстави не підписувати договір з «Київтеплоенерго» – експерт

646

Експерт з питань енергетики Дмитро Марунич заявив, що формально у «Нафтогазу» є підстави не підписувати договір з «Київтеплокомуненерго» з 1 серпня. Таку думку експерт з питань енергетики висловив у коментарі для ГолосUA.

За його словами, є два судових процеси стосовно спору між «Київтеплокомуненерго» і «Нафтогазу». Марунич зазначив, що в одному з судових розглядів було винесено остаточне рішення, однак воно не зобов’язує «Нафтогаз» підписувати договір з «Київтеплокомуненерго».

«Є інший суд, згідно з яким «Київенерго» судиться з «Нафтогазом» з приводу боргів. Але якщо не буде рішення суду по другому виробництва за позовом «Київтеплоенерго», про який говорилося, то «Нафтогаз» не відновить постачання. І, швидше за все, з 1-го серпня, коли ці об’єкти будуть передані на баланс «Київтеплоенерго», поставки газу з ресурсів «Нафтогазу» припиняться», – пояснив Марунич.

Він уточнив, що є інформація, що київська влада в даний час шукає можливості закуповувати газ у приватних трейдерів для того, щоб відновити постачання гарячої води.

Нагадаємо, у «Нафтогаз України» заявляють, що Київська міська державна адміністрація закупила газ для вирішення оперативних проблем із забезпеченням роботи столичних ТЕЦ за завищеною ціною.