У новому «Дедпулі» акторський склад не зміниться

684

Один з найбільш очікуваних супергеройських фільмів цього року «Дедпул» ще не вийшов у світовий прокат, але розробники стрічки впевнені у своєму успіху. Кіностудія Fox повідомила, що друга частина франшизи неодмінно буде, а її акторський склад не зміниться.

За інформацією The Verge, лише у перший вікенд творці фільму планують зібрати 65 млн доларів. Такий успіх дасть продюсерам усі підстави зняти другу частину фільму. Планується, що головного героя знову гратиме Раян Рейнольдс, а режисером стане Тім Міллер.

Фільм про неадекватного супергероя наразі є однією з найпопулярніших тем у соціальних мережах. Дедпул, який лається матом та відпускає безглузді жарти протягом фільму, став до вподоби фанатам коміксів. Світова прем’єра відбулася 8 лютого, а глядачі ставлять чудові оцінки фільму — середній бал 9,0 на сервісі IMDb.

Українські глядачі побачать Дедпула лише завтра, 11 лютого. З приводу того, що прем’єра стрічки майже збігається із Днем святого Валентина, промоутери навіть створили романтичні рекламні постери. Дівчина вважатиме, що хлопець запросив її на мелодраму.

Канадець Раян Рейнольдс вже не вперше зіграв роль Депула. У фільмі «Люди-Х: Росомаха» він зіграв того ж самого героя, але у дещо іншому вигляді. До слова, його персонаж є також канадцем.