У Парижі знайшли арсенал зброї

153

У передмісті Парижа минулого тижня було знайдено арсенал зброї. Французькі слідчі вважають, що планувався великий теракт, хоча конкретної цілі та можливого місця вчинення теракту визначено не було.

Про це ввечері в середу, 30 березня, повідомив паризький прокурор Франсуа Молен. Він зазначив, що «арсенал такого масштабу є безпрецедентним».

Серед знайденої зброї – п’ять автоматів Калашникова, сім пістолетів, один пістолет-кулемет, 1,3 кілограма промислової вибухівки, 105 грамів вибухівки типу, що використовувалася в ході терактів 13 листопада у Парижі. Окрім того, було знайдено п’ять крадених паспортів та сім телефонів. Також на двох комп’ютерах було знайдено документи джихадистського характеру та інструкції щодо конструювання вибухових пристроїв.

Як повідомлялося, після терактів, вчинених у Брюсселі, керівництво брюссельського аеропорту «Завентем», де стався подвійний теракт, ухвалило рішення відкласти поновлення його роботи задля проведення додаткових перевірок. Триває розшук підозрюваного у співучасті з терористами, який втік з аеропорту.