У Порошенка кажуть, що реклама Томосу обійшлася гаранту в кільканадцять мільйонів

602

Президент Петро Порошенко оплачує телерекламу про Томос з власних коштів, і обійдеться вона у кільканадцять мільйонів гривень.

Про це повідомили у прес-службі Адміністрації президента Українській правді.

«На трансляцію телевізійної реклами «Ми Україна» не було витрачено жодної копійки з державного бюджету. Дана рекламна кампанія, відповідно до укладених договорів з телеканалами, була сплачена с особистих коштів Петра Порошенка, з яких сплачені всі податки», – йдеться у повідомленні.

В АП не змогли назвати суму витрат, бо кампанія ще не закінчилась.

«Оскільки рекламна кампанія на підтримку отримання Україною Томоса ще триває, остаточну суму назвати ще не є можливим, але вона точно сягатиме кільканадцяти мільйонів гривень», – підсумували в Адміністрації президента.

У прес-службі також зазначили, що ця сума буде відображена згідно з законом на сайті Нацагентства з питань запобігання корупції як «суттєва зміна у майновому стані», а також у декларації Порошенка за 2018 рік.

«Усі витрати, пов’язані з розміщенням матеріалу, президент відобразить в декларації за 2018 рік», – запевнили в АП.

У прес-службі нагадали, що повідомлення про суттєві зміни у майновому стані подається у 10-денний строк з моменту отримання доходу або придбання майна, а декларація за 2018 рік – з 1 січня по 1 квітня 2019 року.