У Румунії вантажівка з кислотою потрапила в ДТП

265

Автоцистерна із сірчаною кислотою перекинулася поблизу румунського міста Кампіна. Із невідомих причин водій вантажівки не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу і вдарився у відбійник. Майже одразу автоцистерна спалахнула.

Понад годину пожежники ліквідовували займання. Рух на автотрасі перекрили, а людей із помешкань в радіусі одного кілометра евакуювали через загрозу витоку сірчаної кислоти. На щастя, вдалося уникнути розгерметизації цистерни, однак водій вантажівки загинув на місці аварії.

«Стався нещасний випадок, причиною якого було перекидання автоцистерни з 40 тоннами сірчаної кислоти. Цистерна пошкодила газову трубу поблизу траси. Нам вдалося вчасно перекрити газ, що транспортувався по цій магістралі. Ми швидко зреагували на загрозу національній безпеці та загасили пожежу. Наразі тутешні мешканці відселені, ми ретельно перевірятимемо стан навколишнього середовища, щоб не наразити людей на небезпеку», – зазначив представник інспекції з надзвичайних ситуацій Николае Попеску.